STARTY RAKIET KOSMICZNYCH W ROKU 2017  -  20.04.2017
 
 
Data Czas Nazwa
ładunku
Rakieta
nośna
Miejsce
startu
Typ
ładunku
ID
Sty 05 15:18 TJSSY-2X CZ-3B Xichang LC2 kom. 001A
Sty 09 04:11 Jilin-1 (3)
Xingyun Shiyan-1
Kaidun-1
Kuaizhou-1A Jiuquan teledet. 

?
002A 
002B 
002C
Sty 14 17:55 Iridium-NEXT 1
Iridium-NEXT 2
Iridium-NEXT 3
Iridium-NEXT 4
Iridium-NEXT 5
Iridium-NEXT 6
Iridium-NEXT 7
Iridium-NEXT 8
Iridium-NEXT 9
Iridium-NEXT 10
Falcon-9R Vandenberg SLC-4E kom. 
kom. 
kom. 
kom. 
kom. 
kom. 
kom. 
kom. 
kom. 
kom.
003A 
003B 
003C 
003D 
003E 
003F 
003G 
003H 
003J 
003K
Sty 14 23:33 TRICOM-1 SSS-520 Kagoshima LP-K tech. F01
Sty 21 00:42 SBIRS-GEO-3 Atlas-5/401 Canaveral SLC-41 woj. kom. 004A
Sty 24 07:44 Kirameki-2 H-2A (204) Tanegashima Y/LP-1 woj. kom. 005A
Sty 28 01:04 Hispasat 36W-1 Sojuz-STB/Fregat-MT Kourou ELS kom. 006A
Lut 14 21:39 SkyBrasil-1
Telkom-3S
Ariane-5ECA Kourou ELA-3 kom. 
kom.
007A 
007B
Lut 15 03:58 Cartosat-2D
INS-1A
INS-1B
Flock-3p 1
Flock-3p 2
Flock-3p 3
Flock-3p 4
Flock-3p 5
Flock-3p 6
Flock-3p 7
Flock-3p 8
Flock-3p 9
Flock-3p 10
Flock-3p 11
Flock-3p 12
Flock-3p 13
Flock-3p 14
Flock-3p 15
Flock-3p 16
Flock-3p 17
Flock-3p 18
Flock-3p 19
Flock-3p 20
Flock-3p 21
Flock-3p 22
Flock-3p 23
Flock-3p 24
Flock-3p 25
Flock-3p 26
Flock-3p 27
Flock-3p 28
Flock-3p 29
Flock-3p 30
Flock-3p 31
Flock-3p 32
Flock-3p 33
Flock-3p 34
Flock-3p 35
Flock-3p 36
Flock-3p 37
Flock-3p 38
Flock-3p 39
Flock-3p 40
Flock-3p 41
Flock-3p 42
Flock-3p 43
Flock-3p 44
Flock-3p 45
Flock-3p 46
Flock-3p 47
Flock-3p 48
Flock-3p 49
Flock-3p 50
Flock-3p 51
Flock-3p 52
Flock-3p 53
Flock-3p 54
Flock-3p 55
Flock-3p 56
Flock-3p 57
Flock-3p 58
Flock-3p 59
Flock-3p 60
Flock-3p 61
Flock-3p 62
Flock-3p 63
Flock-3p 64
Flock-3p 65
Flock-3p 66
Flock-3p 67
Flock-3p 68
Flock-3p 69
Flock-3p 70
Flock-3p 71
Flock-3p 72
Flock-3p 73
Flock-3p 74
Flock-3p 75
Flock-3p 76
Flock-3p 77
Flock-3p 78
Flock-3p 79
Flock-3p 80
Flock-3p 81
Flock-3p 82
Flock-3p 83
Flock-3p 84
Flock-3p 85
Flock-3p 86
Flock-3p 87
Flock-3p 88
Lemur-2 22
Lemur-2 23
Lemur-2 24
Lemur-2 25
Lemur-2 26
Lemur-2 27
Lemur-2 28
Lemur-2 29
Nayif-1
BGUSat
PEASSS
DIDO-2
Al Farabi-1
PSLV-XL Sriharikota FLP teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
teledet. 
tech. 
tech. 
tech. 
nauk. 
tech.
008A 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008 
008
Lut 19 14:39 Dragon SpX-10 Falcon-9R KSC LC-39A transp. do ISS 009A
Lut 22 05:59 Progress MS-05 Sojuz-U Bajkonur 1/PU-5 transp. do ISS 010A
Mar 01 17:50 USA-274
USA-274A
Atlas-5/401 Vandenberg SLC-3E woj. zwiad.
woj. zwiad.
011A
011B
Mar 02 23:53 Tiankun-1 KT-2 Jiuquan teledet. 012A
Mar 07 01:49 Sentinel-2B Vega Kourou ELA-1 teledet. 013A
Mar 16 06:00 Echostar-23 Falcon-9 KSC LC-39A kom. 014A
Mar 17 01:20 IGS-10 H-2A (202) Tanegashima Y/LC-1 woj. zwiad. 015A
Mar 19 00:18 WGS-9 Delta-4M+(5,4) Canaveral SLC-37B woj. kom. 016A
Mar 30 22:27 SES-10 Falcon-9R KSC LC-39A kom. 017A
Kwi 12 11:04 Shijian-13 CZ-3B/G2 Xichang LC2 kom. 018A
Kwi 18 15:11
Cygnus OA-7
ALTAIR 1
SUSat
UNSW-EC0
i-INSPIRE 2
ZA-AeroSat
nSIGHT 1
Ex-Alta 1
LilacSat 1
NJUST 1
Aoxiang 1
SOMP 2
QBITO
Aalto 2
X-CubeSat
SpaceCube
DUTHSat
UPSat
Hoopoe
LINK
SNUSAT 1
SNUSAT 1b
qbee50-LTU-OC
BeEagleSat
HAVELSAT
Phoenix
PolyITAN-2-SAU
QBUS 1
QBUS 2
QBUS 4
IceCube
CSUNSat 1
CXBN 2
(NASA)
Biarri-Point
Lemur-2 30
Lemur-2 31
Lemur-2 32
Lemur-2 33

Atlas-5/401
Canaveral SLC-41
transp. do ISS 019A
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
019
Kwi 20 07:14
Sojuz MS-04 Sojuz-FG
Bajkonur 1/PU-5
załogowy do ISS 020A
Kwi 20 11:42
Tianzhou-1 CZ-7 (340)
Wenchang LC-201 transp. do TG-2 021A

Kolorem czerwonym całej linii oznaczono starty zakończone niepowodzeniem.

Kolorem czerwonym satelity oznaczono starty zakończone satelizacją, lecz na nieużytecznej orbicie, bądź też awarię satelity.


Skróty :
 
aerono. - aeronomiczny pen. - penetratory
im - inżynieria materiałowa pr. - próbnik
geofiz. - geofizyczny syg. - sygnałowy
kalib. - kalibracyjny tech. - technologiczny
klimat. - klimatologiczny teledet. - teledetekcja
kom. - komunikacyjny trans. dan. - transmisja danych
meteo. - meteorologiczny transp. - transportowy
nauk. - naukowy wo - wczesne ostrzeganie
naw. - nawigacyjny woj. - wojskowy
ocean. - oceanograficzny zwiad. - zwiadowczy
orb. - orbiter zw. rad. - zwiad radarowy

Starty 2016 | Strona główna | Planowane starty